logo

PRO VAŠI PŘEDSTAVU SI MŮŽETE SHLÉDNOUT KRÁTKÝ SESTŘIH Z NAŠICH TANEČNÍCH: ZDE 

NOVÉ KURZY TANEČNÍCH-PODZIM 2019!

TANEČNÍ PODZIM 2019 - KOLÍN

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež - „Taneční Kolín 2019: 13. 9. - 13. 12. 2019“ 

Kurz tance a společenské výchovy pro mládež se koná v Městském Kulturním domě (Zámecká 109, Kolín 2) na podzim 2019- každý pátek od 19:00hod.

Podle počtu přijatých přihlášek bylo rozhodnuto, že letos v tanečních bude pouze jedna skupina kurzistů se začátky všech lekcí v pátek od 19:00hod.

Dny a časy, kdy bude probíhat placení kurzovného jsou následující: pátek 18.1.2019 15:30-18:00hod. a úterý 22.1.2019 18:00-19:30hod. na recepci taneční akademie DUENDE-Královská Cesta 292, Kolín 3. Vstup je naproti basketbalové hale spojů-vejdete do dvora hnědými vraty a dáte se do dveří hned napravo. Prosím o úhradu v hotovosti-platby kartou nejsou možné.

Můžete zde také zakoupit gardenky pro doprovod-gardenka je průkaz opravňující jednu osobu ke vstupu na všechny běžné lekce a všechny prodloužené. Gardenky neplatí pouze na věneček, kam je potřeba si zakoupit vstupenku (předprodej vstupenek na věneček probíhá od listopadu na kase přímo v tanečních). Gardenka je rezervace místa ke stolu a je přenosná. Počet gardenek při prodeji není omezen, můžete zakoupit gardenek kolik potřebujete. Kdo nebude mít gardenku a bude se chtít jít podívat do tanečních, může si u vstupu zakoupit jednorázovou vstupenku na stání. Výhoda gardenky je v tom, že máte rezervované místo u konkrétního stolu a také cenové zvýhodnění oproti tomu, kdybyste si kupovali jednorázovou vstupenku na každý večer.

Z důvodu platnosti zákona o ochraně osobních údajů je nutné, aby přišel k placení kurzovného zákonný zástupce každého kurzisty, protože musí podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů (za osoby do 18-ti let musí toto podepsat zákonný zástupce). Kurzisty tedy při platbě nepotřebujeme-ty budeme potřebovat až v září na tanečním parketě:-)

Přijímáme pouze taneční páry. Přihlášení v páru neznamená, že pár bude spolu tančit celé taneční, ale je to pouze proto, aby byl vyrovnaný poměr chlapců i dívek, a aby tudíž mohli všichni stále tančit a nikdo nemusel čekat. Upozorňujeme však, že není možné jakýmkoliv způsobem donutit kurzisty, aby vždy přišli všichni, takže je pravděpodobné, že na většině lekcí bude více děvčat nebo více chlapců. Toto řešíme našimi asistentkami a asistenty, kteří tančí s přebývajícími chlapci nebo děvčaty a pravidelným střídáním tanečních párů.

ORGANIZACE KURZU:

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

  • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
  • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
  • další - polka, salsa, bachata, flamenco, charleston…

Rozpis lekcí: 10x běžná lekce, 3x prodloužená (11.10, 8.11. a 29.11. Miluláššká), 1x věneček (13.12.)

6.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

 Závěrečný Věneček 13.12. 2019

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 2.500,-Kč za účastníka; 600,-Kč za gardenku pro doprovod (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

Cena vstupenek pro diváky bez gardenek: na běžnou výukovou lekci 60,-Kč; na první dvě prodloužené 100,-Kč; na Mikulášskou prodlouženou 150,-Kč (s živou hudbou); na věneček 200,-Kč/sezení a 160,-Kč/stání

 

TANEČNÍ PODZIM 2019 - PODĚBRADY

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež 

„Taneční 2019: 15. 9. - 15. 12. 2019 PODĚBRADY"

Taneční pro mládež probíhají přímo na kolonádě - v kongresovém centru Lázeňská kolonáda (nám. T.G. Masaryka, Poděbrady III) a to každou neděli od 17:00hod.

ORGANIZACE KURZU:

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

  • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
  • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
  • další - polka, salsa, bachata, flamenco, charleston…

Rozpis lekcí: 10x běžná lekce, 3x prodloužená (13.10., 10.11., 1.12.-Mikulášská), 1x věneček

8.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

 Závěrečný Věneček 15.12. 2019

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 2.600,-Kč za účastníka; 600,-Kč za gardenku pro doprovod (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

Cena vstupenek pro diváky bez gardenek: na běžnou výukovou lekci 60,-Kč; na první dvě prodloužené 100,-Kč; na Mikulášskou prodlouženou 150,-Kč (s živou hudbou); na věneček 200,-Kč/sezení a 160,-Kč/stání

  

Informace pro účastníky tanečních (platí pro Kolín i Poděbrady)

Oblečení pro dívky: na běžné lekce jsou vhodné kratší šaty nebo sukně s halenkou, nutné jsou punčochy a společenská obuv na podpatku - obuv doporučujeme jen na tak vysokém podpatku, na které jsou dívky zvyklé a tudíž v nich vydrží minimálně dvě hodiny tančit! Nejvhodnější je samozřejmě specializovaná taneční obuv, která je speciálně vyměkčená a přizpůsobená pro tanec. Na prodloužené a věneček dlouhé plesové šaty (prodloužená a věneček jsou vlastně simulacemi plesu). Nedoporučujeme však "obruče" do sukní, protože v nich téměř není možné tančit.

Oblečení pro chlapce: na běžné lekce oblek (kompletní-nestačí tedy vestička, je nutné sako), košile s dlouhým rukávem a kravata nebo motýlek. Společenský oblek je černý nebo tmavě modrý. Doporučujeme rukavičky (pro dámy je tanec s pánem v rukavičkách mnohem příjemnější!) Ale nejsou povinné. Společenská obuv-nejvhodnější je opět specializovaná taneční obuv.

Oblečení pro doprovod: na běžné lekce společenské oblečení (u dam je možný i kalhotový kostým, u pánů oblek s kravatou nebo motýlkem), na prodlouženou dámy společenské šaty, pánové kompletní oblek.

Na první lekci proběhne ještě přednáška na téma "oblečení do tanečních", takže striktně ho budeme vyžadovat až od druhé lekce.

Účastníci kurzu nemohou během výuky používat mobilní telefon ani tablet! 

K tomuto jsou určeny přestávky:-) 

Účastníci kurzu musí mít s sebou průkaz účastníka, který obdrželi při placení kurzovného. Ti, kteří si zakoupili gardenku pro doprovod, musí mít s sebou tuto gardenku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat nebo za námi zajít o přestávce přímo v tanečních..

Těšíme se v pátek v Kolíně a v neděli v Poděbradech naviděnou:-)


Zaplacením kurzovného vyjadřuje účastník souhlas s řádem tanečních kurzů DUENDE, prosíme tedy o jeho přečtení-viz.níže.

ŘÁD TANEČNÍCH KURZŮ DUENDE 

1. Po zaplacení kurzovného je přihláška do kurzu závazná. Odhlásit se je možné pouze před zahájením kurzů, stornovací poplatek je 30% z kurzovného. Při zrušení účasti účastníkem kurzu v průběhu kurzů, i z vážných důvodů, nemůžeme kurzovné vracet. Obraťte se však, prosím, v každém případě na nás, zda Vám v tomto případě nemůžeme individuálně nabídnout jiné řešení.

2. Podepsáním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Tanečnímu studiu DUENDE k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to písemnou formou na adresu tanečního studia DUENDE. Údaje klientů neposkytujeme třetím osobám.

3. Předpokládáme řádnou docházku, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

4. Změna časového rozvrhu je vyhrazena.

5. Průkazka účastníka kurzu je dokladem opravňujícím k návštěvě kurzů. Při každé návštěvě lekce účastník předkládá průkazku k zaznamenání účasti. Průkazka je vydána účastníkovi při placení kurzovného. V případě ztráty požádá účastník kurzu o vydání duplikátu na recepci tanečního studia DUENDE. Vystavení duplikátu průkazky je zpoplatněno (100Kč).

6. V kurzech pro mládež není možné odcházet v průběhu výuky. Pokud je z jakéhokoliv důvodu nutný předčasný odchod účastníka kurzu, prosíme rodiče o krátké ústní či písemné sdělení (důvod není třeba uvádět) před danou lekcí.

7. V průběhu běžné lekce nesmí na sále tančit nikdo jiný, než účastníci kurzu, kteří mají zaplaceno řádné kurzovné. Pokud zjistíme, že na sále tančí někdo, kdo nezaplatil kurzovné, tato osoba bude vyvedena a nebude na běžné lekce vpuštěna do budovy ani jako divák. V průběhu prodloužených a věnečku mohou tančit i doprovázející osoby a diváci, ale vždy až po pokynu tanečních mistrů.

8. Doprovázející osoby se prokazují při vstupu buď průkazem pro garde (zakoupeném při placení kurzu) nebo zaplatí jednorázové vstupné. Průkaz pro garde je platný na všechny běžné lekce a na prodloužené, na věneček ne, tam je nutné zakoupit si vstupenku. Vystavení duplikátu gardenky je také zpoplatněno (100 Kč).

9. Společenské oblečení pro účastníky kurzu a pro návštěvníky je zásadní podmínkou závaznou pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit pravidelné hodiny. Pro pány platí, že musí mít společenský oblek, včetně kravaty nebo motýlku. V případě pochybností ohledně oblečení je závazný názor asistentů u vchodu, kteří jsou k tomuto pověřeni tanečními mistry. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel (vyjma dámské kabelky) slouží šatna.

10. Obecná společenská pravidla a pokyny vyučujícího a jeho asistentů jsou pro účastníky kurzu a jejich hosty závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenským zvyklostem může vyučující účastníka (nebo doprovod) z kurzu bez náhrady vyloučit.

11. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů účastníků v průběhu výuky na jakékoliv nosiče není možné bez souhlasu vyučujícího před zahájením lekce. Aby nebyla rušena výuka, prosíme omezit tuto aktivitu na první lekci, na prodloužené a věneček. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů vyučujících není možné bez jejich předchozího souhlasu.

12. V průběhu výuky není vhodné v sále používat mobilní telefony.

13. V průběhu kurzů je v celém kulturním domě zakázáno kouření.

14. Konzumace alkoholických nápojů účastníky kurzu není dovolena. Věk účastníka není v tomto případě rozhodující. Dospělý doprovod může konzumovat pivo či víno, které je možno zakoupit v baru v předsálí. Tvrdé alkoholické nápoje nejsou dovoleny. Není možné donášet do sálů a přilehlých prostor jakékoliv vlastní nápoje a jiné poživatiny. Osoby v podnapilém stavu nebudou vpuštěny nebo budou vyvedeny z budovy.

15. Pokud dojde ke zrušení taneční lekce z důvodu "vyšší moci" (např.: přírodní katastrofa, rozsáhlý výpadek elektrického proudu apod.), lekce se nenahrazuje ani nedochází k nároku na vrácení části kurzovného. Pokud by došlo ke zrušení taneční lekce z důvodu problému na straně lektorů, lekce bude po dohodě s kurzisty nahrazena.

16. Přihlášením do kurzů účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečních kurzů seznámil a souhlasí s ním.

Platí od: 1. 9.2011, aktualizováno 1.11.2017

 

 

 

 

bottom